Konsole do wynajęcia na event

Konsole na wynajem to niezwykle proste w obsłudze urządzenia, które sprawdzą się na każdej imprezie, bez względu na wiek uczestników. Każda z nich umożliwia zarówno solową jak grupową rozgrywkę. W poniższym artykule znajdziesz propozycje konsol, które z pewnością przypadną do gusty uczestnikom wydarzenia.

Konsola retro wynajem na imprezę

Konsola retro wynajem

Konsola retro wynajem

Tematyka retro od dłuższego dominuje na organizowanych wydarzeniach. Lubimy wracać wspomnieniami do lat młodości w postaci piosenek, ubioru czy… gier. À propos gier… Pamiętacie gry takie jak Tank 90, Mario Bross, Contra czy 2 wiewiórki Chip & Dale? W te i wiele innych gier możecie zagrać na naszej konsoli Pegazus. Konsola retro na wynajem umożliwia rozgrywkę jednej lub dwóm osobom jednocześnie. Postaciami w grze sterujemy za pomocą niezwykle lekkich i prostych w obsłudze padów. Samo stanowisko wygląda również retro: gra wyświetlana jest na starym kineskopowym telewizorze, które pamiętamy z domu naszych rodziców. Z całą pewnością wybór konsoli retro na organizowany przez Ciebie retro event to strzał w 10!

Konsola Xbox RockBand do wynajęcia

Konsola Xbox wynajem

Konsola Xbox wynajem

Konsola Xbox to nie tylko gry przy użyciu kontrolerów. Jeśli masz w sobie nutkę muzyka lub zwyczajnie chcesz spróbować swoich sił podczas gry na jakimś instrumencie to naszą propozycją jest stanowisko z grą na perkusji.  Na ekranie telewizora wyświetlana jest ścieżka muzyczna danego utworu oraz podpowiedź, w który talerz powinieneś uderzyć pałeczkami. Gra na konsoli Xbox RockBand umożliwia również stworzenie zespołu muzycznego, w skład którego może wchodzić stanowisko gitarowe, stanowisko karaoke oraz wspomniane wyżej stanowisko z perkusją. Konsola Xbox wynajem umożliwia grę od 1 do 4 osób jednocześnie. Zbierz ekipę, wybierzcie piosenkę i na chwile stańcie się rockową kapelą, która podbija światowe sceny muzyczne!

Konsola PlayStation na wynajem

Konsola PlayStation wynajem na event

Konsola PlayStation wynajem na event

Ostatnią propozycją wynajmu konsoli na imprezę to konsola PlayStation. Posiadamy szeroki wachlarz gier, które z pewnością sprawdzą się na każdym evencie: mi.in. rozgrywka piłkarska w FIFA 2023, różnorodne wyścigi samochodowe, platformowe, czy też znane Mortal Combat. Konsola PlayStation wynajem umożliwia grę 1 lub 2 graczom jednocześnie, dzięki dwóm prostym w obsłudze kontrolerom. Zarówno na konsoli retro jak i PS jesteśmy w stanie przeprowadzić konkurs na najlepszy wynik w wybranej przez Klienta grze.

Wynajem konsoli to idealne rozwiązanie jeśli planujesz zorganizować imprezę tematyczną, integracyjną, inną imprezę firmową, czy też targi oraz pikniki.

Dodatkowo każde ze stanowisko z konsolami na potrzeby eventu możemy obrandować płytami z logo firmy.