Retro vibe na evencie

Lata 80 i 90 powróciły, a wraz z nimi kultowe piosenki czy formy rozrywki. Pamiętacie konsolę Pegazus, która była w tamtych czasach najpopularnniejszą konsola gemeingową? A może bywaliście w salonach gier, gdzie królował świat flipperów i automatów arcade? Dziś te sprzęty służą jako atrakcje evntowe i wprawiają uczestników w cudowny nostalgiczny nastrój.

Retro konsola na event

Konsola retro na event

Konsola retro na event

Konsola retro na wynajem to prawdziwa podróż w głąb historii gier video. Dla miłośników klasycznych rozgrywek mamy w ofercie modele takie jak Pegazus, Sega, Commodore, Atari oraz PlayStation1. Rozgrywka na konsoli retro to autentyczne doznania z użyciem klasycznych kontrolerów, a wybór spośród ikonicznych gier tamtych lat zapewnia niezapomnianą zabawę. Seria przygód z Mario Bros, kultowe Tetris, Contra czy Chip n’ Dale te i wiele innych gier urozmaicą każde wydarzenie. Konsola retro do wynajęcia to idealna propozycja na imprezy tematyczne, eventy firmowe czy też integracyjne, wprowadzając uczestników w nostalgiczny nastrój retro rozrywki.

Flipper na wynajem

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na event

Flipper na wynajem to wyjątkowo oldschoolowa atrakcja. Stanowisko z automatami flipperowymi to prawdziwa gratka dla miłośników retro rozrywki. Znane dźwięki, dynamiczne efekty świetlne i ekscytująca gra na dwóch pionowych planszach przenoszą nas w świat pinballa sprzed lat. Gra w flippera polega na precyzyjnym oddawaniu strzałów, kontrolowaniu paletkami i odbijaniu kulek w taki sposób, by zdobywać jak najwięcej punktów. Pinball na wynajem doskonały dodatek na imprezy tematyczne, eventy firmowe czy naeet targi. Przeprowadz rywalizacje o tytuł Króla Flipperów! Zaskocz swoich gości niepowtarzalnym doznaniem.

Automat arcade do wynajęcia

Automat arcade wynajem

Automat arcade wynajem

Rozgrywka na automtach arcade to niezapomniana podróż w czasie do ery kultowych gier. Znane wszystkim tytuły, takie jak Pac-Man, Street Fighter czy Space Invaders, przyciągają uczestników imprez firmowych i eventów. Retro autormat arcade do wynajecia pozwala cieszyć się emocjonującą rywalizacją z drugim graczem na stanowisku, co podkreśla ducha wspólnej zabawy. Jeśli jednak preferujesz samodzielne rozgrywki automat arade również daje taką możliość. Oryginalne dźwięki i kolorowe grafiki przenoszą uczestników w świat retro rozrywki, tworząc unikalny klimat imprezy. Automat arcade na wynajem to doskonałe uzupełnienie spotkań integracyjnych i tematycznych.