Gogle VR na wynajem

Zmęczony siedzeniem w domu? Przenieś się do wirtualnego świata i zapomnij o szarej, zimowej rzeczywistości. Gogle VR do wynajęcia Warszawa to gwarancja niezapomnianych wrażeń i niesamowitych przygód.

Okulary wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia – gogle Samsung Gear

Gogle Samsung Gear na wynajem to proste okulary VR , które wykorzystują smartphone do wyświetlania obrazu. Można tu doświadczyć przejażdżek kolejką górską, mało skomplikowanych strzelanek oraz obejrzeć filmy podróżnicze dzięki technologii 360 stopni. Gogle VR Samsung Gear do wynajęcia zajmują niewiele przestrzeni, dzięki czemu idealnie sprawdzą się w nawet w najmniejszym mieszkaniu. Wynajmij atrakcje VRTeam i spędź ze znajomymi niezapomniany czas na wirtualnych przygodach.

Gogle Oculus Rift na wynajem Warszawa

Gogle VR wynajem Warszawa Łódź Poznań Wrocław Kraków

Gogle VR na imprezę integracyjną, firmową, urodziny, wieczory kawalerskie, panieńskie

Najwyższa jakość obrazu, przestrzenny dźwięk, najciekawsze gry – gogle Oculus Rift do wynajęcia to atrakcja, która na długo pozostanie w pamięci. Gogle VR na wynajem sprawdzą się na imprezy firmowe, integracyjne, targi, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Dodatkowe, wyprofilowane kontrolery umożliwiają na włączenie naszych dłoni do rozgrywki – mamy realny wpływ na wirtualny świat. Pływanie pod wodą razem z żółwiami, strzelanie z łuku do orków, walka na starożytnej arenie czy wysokogórska wspinaczka – gogle VR do wynajęcia spełniają marzenia!

Gogle HTC Vive do wynajęcia

Gogle do wynajęcia HTC Vive

Gogle do wynajęcia HTC Vive, Oculus Rift, Samsung Gear

Nieważne, czy jesteś komputerowym geekiem czy elektronicznym laikiem – gogle VR na wynajem to atrakcja dla każdego. Zwolennicy spokojnych przeżyć znajdą tu podróże do zagranicznych krajów, fantastyczne wyprawy w przestrzeń kosmiczną oraz eksplorowanie podwodnego świata. Dla żądnych wrażeń też coś się znajdzie – uratowanie Ziemi przed atakiem robotów, obrona średniowiecznego zamku przed wrogiem czy walka z przeciwnikami rodem z Matrixa. Gogle VR do wynajęcia posiadają bogatą bibliotekę aplikacji: setki tytułów do wyboru to długie godziny wspaniałej zabawy. Gogle VR na wynajem – zadzwoń do nas już dziś i zarezerwuj sprzęt dla siebie i przyjaciół.