Bieżnia VR Virtuix Omni na event

Nowy wymiar rozrywki w wirtualnym świecie – bieżnia do chodzenia w grach! Jest to doskonałe rozwiązanie na targi, konferencje, imprezy firmowe, integracyjne, pikniki i festyny.

Wypożyczalnia atrakcji – bieżnia VR do wynajęcia

Specjalna konstrukcja przenosi nas prosto do wirtualnej rzeczywistości. Każdy krok wykonany na platformie Virtuix Omni na wynajem jest przenoszony do aplikacji – możemy chodzić oraz biegać tak, jakbyśmy robili to normalnie w prawdziwym świecie. Uprząż utrzymuje nas w jednym miejscu, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabawy. Dodatkowe gogle HTC Vive do wynajęcia gwarantują niezapomniane wrażenia i ogromną rozrywkę. Wysoka jakość obrazu i przestrzenny dźwięk błyskawicznie zabierają nas w nową przygodę w innym wymiarze.

Virtuix Omni na wynajem – atrakcje na Halloween

Virtuix Omni do wynajęcia na event

Virtuix Omni do wynajęcia na event

Przenieś się do opuszczonej willi nawiedzionej przez duchy lub odwiedź opuszczony budynek szpitala. Przekonaj się, jak bardzo odważny jesteś w ciemnym labiryncie, w którym czai się potwór. Dzięki technologii VR przenosimy się do świata potworów i mamy wrażenie, jakbyśmy byli tam naprawdę. Jest to doskonałe rozwiązanie na zbliżające się imprezy halloweenowe – ogromne emocje i dawka adrenaliny gwarantowane! Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia sprawi, że impreza będzie niezapomnianym przeżyciem. Nasz pracownik zajmie się obsługą całego wydarzenia – wyjaśni, jak poruszać się w grach, zadba o bezpieczeństwo gości oraz będzie czuwał nad stanem technicznym urządzenia, aby zabawa przebiegała bezproblemowo.

Atrakcje do wynajęcia – Virtuix Omni VR

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Bogaty wybór aplikacji pozwala na dopasowanie ich do wielu tematów przewodnich. Spacer po sawannie wśród lwów i słoni? A może uratowanie obcej planety przed najazdem wroga? Bieżnia Virtuix Omni w połączeniu z goglami VR przeniesie Uczestników do nowej rzeczywistości, gdzie mogą przekonać się, jak wygląda walka z nadchodzącymi zombiakiami niczym w “The Walking Dead”. Dzięki systemu punktowemu w wielu grach możemy na stanowisku przeprowadzić konkurs na najlepszego zawodnika – nutka rywalizacji tylko zwiększa poziom zabawy i angażuje ludzi.