Wynajem atrakcji do biura

8 marca przypada Dzień Kobiet, a 2 dni później obchodzony jest Dzień Mężczyzn. Warto uczcić te dni i zagwarantować pracownikom biura miłe atrakcje – niespodzianki 🙂 Przedstawiamy kilka propozycji, które świetnie sprawdzą się na tą okazję 🙂

Retro atrakcje na wynajem

Flipper na wynajem

Flipper na wynajem

Atrakcje retro do wynajęcia to istna magiczna podróż. Nasza bogata oferta to nie tylko podróż sentymentalna dla wielbicieli starych gier, ale także doskonała rozrywka dla wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile z lat 80. i 90. minionego stulecia. W naszej kolekcji znajdziesz wszystko, czego dusza retro gracza zapragnie: od kultowych flipperów, przez legendarne konsole retro (np. Pegasus, Atari, Commodore), aż po niezastąpione automaty arcade z masą kultowych gier. Pamiętacie takie gry jak seria Mario Bross, Contra, Street Fighter, Marvel Heroes, Tetris, Tank 1990, Pac-Man, Adventure Island? Te i wiele, wiele innych oldschoolowych gier macie na wyciągnięcie ręki wynajmując na swój event te retro atrakcje. Rozgrywka na tych maszynach to czysta magia dawnych lat, gdzie proste zasady i niesamowite gry wciąż potrafią wciągnąć. Niezależnie od wieku czy płci, każdy znajdzie coś dla siebie. Atrakcje retro na wynajem są idealne na imprezy firmowe, integracyjne, wydarzenia tematyczne, czy nawet targi, konferencje, a nawet wesela.

Mata taneczna do wynajęcia

Mata taneczna do wynajęcia

Mata taneczna do wynajęcia

Mata taneczna na wynajem to dynamiczna atrakcja, która zapewni niezapomniane doznania taneczne na każdym evencie. Gra polega na odwzorowaniu kroków na macie tanecznej zgodnie z rytmem muzyki, które są wyświetlane na ekranie telewizora. Szeroka biblioteka utworów muzycznych umożliwia dopasowanie muzyki do indywidualnych preferencji użytkownika lub poziomu zaawansowania. Możliwość wynajęcia dwóch mat tanecznych umożliwia tańczenie w duecie, co jeszcze bardziej podkreśla rywalizację i integrację. Maty taneczne do wynajęcia są doskonałą atrakcją na imprezy firmowe, urodziny, imprezy biurowe czy nawet festiwale. To doskonała atrakcja zarówno dla żeńskiego jak i męskiego grona użytkowników. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie techniczne, aby każde wydarzenie było wyjątkowe. Odkryj przyjemność tańca z naszymi matami tanecznymi na wynajem!

Fotobudka na wynajem

Fotobudka wynajem na event

Fotobudka wynajem na event

Fotobudka na wynajem to nasza kolejna propozycja na świetna atrakcję celebrująca te dni.  Nasza oferta obejmuje trzy rodzaje fotobudek:
– fotobudka klasyczna – gwarantuje natychmiastowy wydruk zdjęć, umożliwiając uczestnikom zabawę oraz trwałe zachowanie wspomnień na papierze fotograficznym;
– fotobudka 360 – obracająca się wokół uczestników, nagrywa krótkie filmiki, które mogą być udostępniane na mediach społecznościowych;
– fotobudka 3D – zwana inaczej Freez Budką, tworzy ona dynamiczne pliki GIF z kilkunastu aparatów, zapewniając niezapomnianą zabawę i oryginalne efekty.

Dzięki możliwości personalizacji stanowisk mamy możliwość dopasowania ich do każdego wydarzenia, dostarczając tło, gadżety czy też budując wspaniałą scenografię. Nasza fotodbudka do wynajęcia nadaje się doskonale nie tylko na Dzień Kobiet i Mężczyzn, ale i wiele innych wydarzeń, np. imprezy firmowe, integracyjne, a także targi. Niezależnie od okazji, zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą bawić się wspaniale, zachowując niezapomniane wspomnienia w postaci zdjęć czy wspaniałych filmików.