Symulatory w wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość to przestrzeń pełna nieograniczonych możliwości, która pozwala nam odkrywać światy, o których wcześniej mogliśmy tylko marzyć. Symulatory rollercoaster, rajdowe i lotu to fascynujące atrakcje, które przenoszą nas w ekscytujące przygody, zanurzając nas w zupełnie nowy wymiar rozrywki.

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem to fascynujące stanowisko, które przeniesie Cię w świat rajdów bez konieczności opuszczania pomieszczenia. To prawdziwa gratka dla miłośników motoryzacji i ekstremalnych wrażeń. Usiądź wygodnie za kierownicą symulatora rajdowego i załóż gogle VR, a one w kilka chwil przeniosą Cię na malownicze trasy wyścigowe. To wrażenia, które można porównać z jazdą na najtrudniejszych trasach rajdowych świata. Na symulatorze rajdowym możesz ścigać się różnymi typami samochodów – od niesamowicie szybkich rajdówek po terenowe SUV-y. To również okazja do sprawdzenia swoich umiejętności na różnych rodzajach nawierzchni, od błota po asfalt. Ta atrakcja doskonale sprawdza się na imprezach integracyjnych pokazach samochodowych i eventach firmowych, zapewniając uczestnikom dawkę adrenaliny i niezapomniane wrażenia z jazdy rajdowej.

Symulator rollercoaster na wynajem

Symulator rollercoaster wynajem na event

Symulator rollercoaster wynajem na event

Symulator rollercoaster do wynajęcia to atrakcja na event, która przenosi nas w świat ekstremalnych przeżyć i niezapomnianych emocji, a to wszystko w wirtualnej rzeczywistości. Każda trasa jest wyjątkowa. Możemy poczuć się, jakbyśmy zjeżdżali z potężnych wzgórz, przechodzili przez strome zakręty lub odkrywali fantastyczne, wirtualne światy. Symulator rollercoaster do wynajęcia na event  dostarczy niezapomnianych wrażeń, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Symulatory kolejki górskiej na wynajem to idealny sposób na urozmaicenie każdej imprezy i zapewnienie uczestnikom rozrywki na najwyższym poziomie. Te urządzenia doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju imprezach i wydarzeniach firmowych. Przyciągają uwagę i gwarantują uczestnikom niezapomniane chwile.

Symulator lotu VR do wynajęcia

Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu na wynajem to niezwykła forma rozrywki, która pozwala Ci poczuć się jak prawdziwy pilot, nie wychodząc z domu. Wcielając się w rolę pilota, zakładasz gogle VR i usiądziesz za wirtualnymi sterami. To niezwykle realistyczne doświadczenie, gdzie możesz sterować samolotem za pomocą wolantu i przepustnicy, które precyzyjnie reagują na Twoje ruchy. Symulatory lotu VR do wynajęcia oferują szeroki wybór maszyn – od awionetek po potężne myśliwce. Możesz wybrać miejsce swojej przygody, z lotami nad malowniczymi krajobrazami lub treningami na lotnisku. Ta atrakcja cieszy się popularnością na eventach firmowych, imprezach motoryzacyjnych i targach np. lotniczych. Symulatory  łączą świetną zabawę z nauką podstaw pilotażu, oferując uczestnikom niezapomniane wrażenia 🙂

Planujesz zorganizować event plenerowy, tematyczny, imprezę firmową lub jakiekolwiek inne wydarzenie, ale brak Ci pomysły na odpowiednie atrakcje dla gości? Skontaktuj się z nami mailowo (info@vrteam.pl) lub telefonicznie (tel. 508- 335- 229), przedstaw szczegóły wydarzenia, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę atrakcji eventowych dopasowanych do Twojego wydarzenia 🙂