Atrakcje do wynajęcia na urodziny

Urodziny to ważny dzień dla każdego z nas – lubimy dawać prezenty, robić niespodzianki bliskim nam osobom, sprawiać, żeby czuli się najważniejsi w tym dniu. Co może pomóc w organizacji wspaniałego wydarzenia urodzinowego? Oczywiście – atrakcje na wynajem od VRTEAM!

Gogle VR na wynajem – atrakcja na urodziny

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to doskonały prezent zarówno dla pasjonata gier, jak i komputerowego laika. Prostota urządzenia, intuicyjna obsługa oraz nasz przeszkolony pracownik sprawią, że każdy będzie się świetnie bawił. Gogle VR do wynajęcia oferują mnóstwo gier, które można dowolnie zmieniać podczas wydarzenia – dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Malowanie 3D dla artysty, strzelanki dla fana CS:GO, kolejki górskie dla fana ekstremalnych przeżyć. Nasz animator będzie czuwał zarówno nad stanem technicznym urządzenia, jak i odpowiednim doborem gier dla każdego. Przeniesienie do wirtualnego świata zachwyci zarówno starszych jak i młodszych uczestników. Wysoka jakość obrazu, realność wrażeń i przygody, jakie można odbyć w wirtualnej rzeczywistości, sprawią, że wydarzenie będzie niezapomniane.

 

Konsole retro, automaty arcade, flippery – atrakcje retro na wynajem

Flipper - atrakcja do wynajęcia na urodziny

Flipper – atrakcja do wynajęcia na urodziny

Twój przyjaciel jest fanem Contry? A może siostra grała w dzieciństwie na Pegasusie? Wynajmij atrakcje retro i spraw, aby ich dzień był niezapomnianym przeżyciem. Nieważne, czy urządzasz swoją imprezę w domu, w ogrodzie czy w wynajętym lokalu – przyjedziemy wszędzie i przywieziemy ze sobą najlepszy prezent jaki może sobie wymarzyć solenizant/ka. Konsole retro na wynajem pozwolą cofnąć się do czasów dzieciństwa i kultowych gier, takich jak Mario, Tanki 90 czy Pac-Man. Automaty arcade do wynajęcia oraz konsole retro umożliwiają rozgrywkę dwuosobową – kooperacyjną lub przeciwko sobie – w zależności od gry. Nie ma nic lepszego niż odrobina rywalizacji i turniej na najlepszego gracza. Flippery do wynajęcia to wciągająca rozgrywka dla jednego gracza, a osoby obok mają możliwość kibicowania znajomym. Bardzo proste w obsłudze urządzenie, w którym odbijamy metalową piłeczkę po planszy przy pomocy naciskania dwóch guzików aktywujących specjalne łapki.