Retro wynajem na event

Pinball, stojący automat z grami, konsola Pegazus- te retro gry i maszyny wracają do łask. Nie może ich zabraknąć na organizowanym przez Ciebie wydarzeniu!

Flipper do wynajęcia

Flipper wynajem

Flipper wynajem

Flipper to urządzenie, które przyciąga wzrok swoimi kolorowymi światełkami oraz niesamowitymi efektami dźwiękowymi, które uruchamiają się w różnych etapach rozgrywki. Popularna w latach 80 i 90 maszyna do gier znajdowała się w każdym salonie gier i barze. Dziś flipper na wynajem to niezwykła retro atrakcja na event. Wzbudza niesamowite emocje wśród graczy, przywołując wspomnienia lat młodości. Maszyny pinball, które posiadamy w swojej ofercie to oryginale urządzenia z minionego wieku, które są odrestaurowane, tak aby mogły służyć uciesze wielu gości.

Automat arcade na wynajem

Automat Arcade wynajem na event

Automat Arcade wynajem na event

Stojący automat z grami arcade do wynajęcia to stanowisko jedno lub dwu osobowe- umożliwia rozgrywkę w teamie lub rywalizację pomiędzy dwoma graczami. Bogata biblioteka pozycji gwarantuje, że z pewnością znajdziesz swoje ulubione gry. PacMan, Metal Slug, Mario Bross, Street Fighter czy przeróżne gry sportowe. Automat z grami retro na wynajem nie zajmuje wiele przestrzeni, a za to dostarczy wspaniałą zabawę wielu gościom imprezy.

Konsole retro do wynajęcia

Pegazus retro konsola wynajem

Pegazus retro konsola wynajem

Retro konsole do wynajęcia z grami na kardridże to nie tylko powszechnie znana konsola Pegazus. W naszej ofercie znajdziesz również takie konsole jak Atari, Sega, Commodore 64 czy Play Station 1. Vintage konsole to świetna rozgrywka dla każdego, bez względu na wiek- młodsi uczestnicy imprezy mają szansę zobaczyć jak wyglądały xboxy ich rodziców, a dorośli goście mogą powrócić do lat swojej młodości i zagrać w swoją ulubioną grę. Jaka to będzie? Tank90, Contra, Donkey Kong, Duck Hunt, Chip n’ Dale? Klasyczne stanowisko z konsolą retro uzupełni kineskopowy telewizor idealnie wpisujący się w oldschoolowy vibe.