Oldschoolowe atrakcje eventowe

Kto z nas nie pamięta kolorowych świateł flipperów, emocjonujących rozgrywek na automatach aracde, których to prosta grafika tak nas zachwywała, czy dziesiątek trafionych przeciwnikowi bramek w cymbergaju i towarzyszącym przy tym wybuchom śmiechu i radości. Teraz te retro atrakcje na event mogą gościć na Twoim wydarzeniu! Gwarantujemy pojawienie się szerokiego uśmiechy na twarzach gości, w momencie kiedy zobaczą te nostalgiczne sprzęty.

Flipper do wynajęcia

Flipper do wynajęcia

Flipper do wynajęcia

Flipper, popularna gra zręcznościowa, która zdobywa serca graczy na różnego rodzaju imprezach i eventach. Stanowisko z fliperem to atrakcja, która wciąga zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Gra polega na odbijaniu metalowej kuli za pomocą dwóch specjalnych paletek, starając się zdobyć jak najwięcej punktów poprzez trafienie w różne cele na planszy. Flipper na wynajem to świetna rozrywka, rozwijająca koncentrację, refleks i precyzję ruchów. Dzięki kolorowym efektom dźwiękowym i wizualnym, rozgrywka staje się jeszcze bardziej wciągająca i zachwyca niejednego przechodzącego obok gościa 🙂

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem

Automat arcade na wynajem to kultowa atrakcja, której nie może zabraknąć na żadnym evencie. To prawdziwy hołd dla nostalgii i radość dla nowych pokoleń. Stanowisko z automatami arcade to wirtualna podróż w przeszłość, do czasów klasycznych gier. Popularne tytuły takie jak “Pac-Man”, “Street Fighter” czy “Space Invaders” powracają, zapraszając do rywalizacji. Wciągająca rozgrywka, kolorowe grafiki i nostalgiczne dźwięki przyciągają zarówno starszych, jak i młodszych graczy. Te urządzenia doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju wydarzeniach – od imprez firmowych, przez urodziny, aż po festiwale i targi. Współzawodnictwo, emocje i radość towarzyszące rozgrywce na automatach arcade przyciągają uwagę uczestników i tworzą wyjątkową atmosferę każdej imprezy.

Cymbergaj wynajem na imprezę

Air Hockey wynajem na event

Air Hockey wynajem na event

Cymbergaj, znany również jako “air hockey”, to dynamiczna gra zręcznościowa, która cieszy się dużą popularnością na imprezach i eventach. Gracze rywalizują na specjalnym stole wyposażonym w otwory i dmuchawy, tworząc poduszki powietrzne. Zadaniem graczy jest używając specjalnych “grzybków” wprowadzić krążek do bramki przeciwnika. To atrakcyjna rozrywka dla różnych grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Cymbergaj na wynajem to świetny sposób na dodanie interaktywnej zabawy na imprezach firmowych, urodzinach czy festynach. Atrakcja ta rozwija refleks, koordynację ruchową i zdolności taktyczne.