Atrakcje zręcznościowe na event

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia są niezwykle popularne na imprezach firmowych, integracyjnych czy też piknikach. Stanowiska są przystosowane do gry kilku osób równocześnie. Gwarantują świetną zabawę i obudzenie w sobie ducha rywalizacji o czym przekonali się uczestnicy jednego z ostatnio obsługiwanych przez nas eventów firmowych.

Refleksomierz do wynajęcia

Refleksomierz wynajem

Refleksomierz wynajem

Refleksomierz jak sama nazwa wskazuje ma za zadanie zbadać nasz refleks, spostrzegawczość. Stanowisko przygotowane jest dla 2 osób, po przeciwnych stronach stołu. Na stole, naprzemiennie zapalają się kolorowe przyciski- czerwone i niebieskie. Zadaniem gracza jest zgasić aktualnie podświetlone przyciski w określonym czasie. Za każde zgaszone światełko gracz otrzymuje punkt. Zwycięża osoba z największą ilością punktów. Refelksomierz wynajem to stanowisko, które świetnie sprawdzi się na imprezach dla dorosłych jak i dla dzieci, które mogą ćwiczyć na nim swoją koordynację wzrokowo ruchową, czy też zręczność.

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj do wynajęcia na event

Cymbergaj do wynajęcia na event

Cymbergaj to atrakcja często spotykana przy plażowych barach. Stanowisko to dostarczam graczom zawsze wiele emocji. Zawodnicy przesuwają po stole kolorowy krążek. Ich zadanie jest trafić do bramki przeciwnika. Stój wyposażony jest w wbudowaną wewnętrzną dmuchawę, która wypycha powietrze z licznych dziurek w stole- wprawiają one krążek w dodatkowy ruch, ułatwiając przy tym rozgrywkę. Stół do cymbergaja do wynajęcia świetnie sprawdzi się na imprezie integracyjnej, pobudza też chęć do rywalizacji.

Piłkarzyki do wynajęcia

Stół do piłkarzyków do wynajęcia

Stół do piłkarzyków do wynajęcia

Stół do piłkarzyków to atrakcja zręcznościowa, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Stanowisko umożliwia grę od 2 aż do 8 osób jednocześnie. Dwie drużyny poruszają plastikowymi ludzikami w taki sposób by strzelić w bramkę przeciwnika, lub obronić swoją bramkę przed niechcianym golem. Niezależnie od wielu uczestników, piłkarzyki na wynajem sprawdzą się idealnie na organizowanym wydarzeniu. To super atrakcja na event, na którym chcesz zintegrować swój zespół, zapoznać ze sobą nowe osoby, ponieważ stanowisko to umożliwia grę kilku osobom w jednym czasie.