Atrakcje retro: automaty arcade, flippery, konsole do wynajęcia

Wielki powrót do lat 80. i 90. – atrakcje retro na wynajem to idealne urozmaicenie imprez z tym motywem przewodnim (i nie tylko 😉 )! Mogą być elementem scenografii i wystroju, oddają klimat tamtych czasów oraz dostarczają świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

Flipper do wynajęcia

Intuicyjne w obsłudze flippery na wynajem to klasyczna zabawa lat 90. – za pomocą dwóch przycisków odbijamy metalową piłeczkę po planszy, zdobywając punkty za uderzenia w odpowiednie miejsca. Sygnały świetlne oraz dźwiękowe odblokowywanych osiągnięć sprawiają, że każda rozgrywka to zupełnie nowa przygoda. Pinball do wynajęcia ma wbudowany system punktowy, który umożliwia przeprowadzenie konkursu na najlepszego gracza – nutka rywalizacji dodatkowo zwiększy poziom rozrywki i zachęci ludzi do korzystania ze stanowiska.

Konsole retro na wynajem: Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci i dorosłych

Konsole retro do wynajęcia dla dzieci i dorosłych

Jest to świetna atrakcja zarówno dla fanów gier, jak i totalnych laików – bogaty wybór aplikacji gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Konsole retro na wynajem mają wbudowane ponad 600 tytułów – ta bogata biblioteka to obietnica wielu świetnie spędzonych godzin. Znajdziesz tu takie tytuły jak Contra, Super Mario, Tank 90 czy Tetris. Konsole retro do wynajęcia wyposażone są w telewizory kineskopowe i pufy, co nadaje całemu stanowisku realności, przyciąga wzrok i zachwyca swoim wyglądem.

Automaty arcade do wynajęcia – wynajem atrakcji retro

Atrakcje retro do wynajęcia - automat arcade na wynajem

Atrakcje retro do wynajęcia – automat arcade na wynajem

Stojące automaty do gier retro na wynajem to kultowe atrakcje lat 90. Ich zaletą jest intuicyjna obsługa, niewielkie wymiary oraz szeroki wybór dostępnych gier. Ponad 400 aplikacji w jednym automacie, w tym najpopularniejsze: Street Fighter, Pac-Man, X-Man, Bomberman, Dragon Ball. Możliwość dwuosobowej rozgrywki integruje ludzi, wprowadza także odrobinę rywalizacji, co motywuje do uczestniczenia w zabawie. Automaty arcade na wynajem dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Białystok, Kraków, Wrocław.