Atrakcje zręcznościowe na event

Szukasz wyjątkowej rozrywki na swoje przyjęcie, imprezę lub event? Czegoś, co dostarczy niezapomnianych chwil i sprawi, że wszyscy będą się świetnie bawić? Mamy dla Ciebie trzy topowe propozycje atrakcji na wynajem-  dodadzą blasku Twojemu wydarzeniu i zapewnią rozrywkę dla wszystkich uczestników.

Cymbergaj do wynajęcia

Air Hockey wynajem na event

Air Hockey wynajem na event

Cymbergaj, znany również jako air hockey, to jedna z najpopularniejszych gier zręcznościowych na świecie. Jeśli chcesz wzbogacić swoje przyjęcie o emocjonującą rywalizację i świetną zabawę, cymbergaj do wynajęcia jest idealnym rozwiązaniem. Możesz ustawić go w dowolnym miejscu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i cieszyć się grą wraz z przyjaciółmi czy rodziną. Niezależnie od wieku, cymbergaj to atrakcja na event, która dostarczy wiele radości i emocji.

Rzutki na wynajem

Rzutki na wynajem

Rzutki na wynajem

Rzutki to klasyczna gra, która zawsze gwarantuje świetną zabawę. Teraz możesz mieć profesjonalne tarcze do rzutek na swoim wydarzeniu. Dzięki atrakcji jaką są rzutki na wynajem, stworzysz strefę rywalizacji, gdzie wszyscy będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności celowania. Gracze mogą rywalizować pomiędzy soba lub pomiędzy swtorzonymi przez siebie kilkuosobowymi drużynami. Elektryczna tarcza rzutek automatycznie zlicza punkty graczy i wyświetla je pod tarczą. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem czy nowicjuszem, rzutki wynajem dostarczą mnóstwo radości i dreszczyku emocji podczas trafiania w punkty na tarczy.

Refleksomierz wynajem

Refleksomierz do wynajęcia na imprezę

Refleksomierz do wynajęcia na imprezę

Chcesz sprawdzić, kto ma najszybszy refleks na Twoim evencie? Refleksomierz na wynajem jest idealnym rozwiązaniem. To urządzenie, które umożliwia sprawdzenie szybkości reakcji, refleksu i spostrzegawczości. Rozgrywka na refleksomierzu polega na zgaszeniu jak największej ilości aktualnie podświetlanych kolorowych “grzybków” w czasie wyświetlanym za nimi zegarze. Każdy uczestnik może zmierzyć się z wyzwaniami i przetestować swoje umiejętności.