Muzyczne atrakcje na Twój event

Dodaj kombinację ruchu, muzyki i dobrej zabawy na swoim evencie. Wynajmij nasze muzyczne atrakcje eventowe, jakimi są mata taneczna, konsola Just Dane oraz karaoke. Te atrakcje przeniosą uczestników w świat tańca i śpiewu, a także zagwarantują cudowne przeżycia.

Karaoke wynajem

Atrakcje muzyczne wynajem

Karaoke do wynajęcia

Stanowisko muzyczne karaoke do wynajęcia to atrakcja, która gwarantuje wspaniałe muzyczne doznania, śmiech i dobrą zabawę. Wyposażone jest ono w mikrofony, głośnik oraz ekran, na którym wyświetlany jest tekst piosenki. Każdy z uczestników może na chwilę wcielić się w rolę gwiazdy estrady i zaśpiewać swój ulubiony utwór muzyczny. Karaoke na wynajem to atrakcja, która doskonale sprawdzi się na imprezach firmowych, integracyjnych, czy też wydarzeniach prywatnych, takich jak urodziny czy nawet poprawiny. Każdy, bez względu na wiek, może cieszyć się doskonałą muzyczną zabawą na stanowisku z karaoke.

Muzyczna konsola Just Dance do wynajęcia

atrakcje na imprezę

Konsola Just Dance wynajem na event

Nasza konsola Just Dance na wynajem to doskonała taneczna atrakcja eventowa. Zadaniem gracza jest jak najdokładniejsze odwzorowanie choreografii tanecznej wyświetlanej na ekranie telewizora. Specjalna kamera umieszczona nad ekranem rejestruje ruchy gracza i za poprawnie wykonany ruch czy krok nalicza punkty. Ta taneczna atrakcja na wynajem nadaje się zarówno na eventy zorganizowane dla dzieci, jak i dorosłych, gwarantując ogrom śmiechu i dobrej zabawy. Konsola Just Dance może być zatem wynajęta na imprezy firmowe, integracyjne, wydarzenia rodzinne, pikniki, festyny czy eventy z okazji Dnia Dziecka. Jeśli planujesz zagwarantować uczestnikom swojego wydarzenia odrobinę ruchu i wspaniałej zabawy wybór konsoli Just Dance będzie znakomitym pomysłem.

Mata do tańczenia na wynajem

Mata taneczna na event

Taneczna mata wynajem

Mata taneczna do wynajęcia to atrakcja eventowa, która stworzy doskonały energetyczny kącik ruchu. Ta interaktywna mata wyposażona jest specjalne czujniki reagujące na kroki gracza. Zadaniem uczestnika jest odwzorowanie kroków zgodnych ze strzałkami wyświetlanymi na ekranie telewizora. Za każdy poprawnie wykonany krok uczestnik otrzymuje punkty. Szeroka biblioteka utworów umożliwia dopasowanie piosenki do upodobań muzycznych gracza. Atrakcja eventowa, jaką jest mata taneczna na wynajem, świetnie sprawdzi się na imprezach integracyjnych, firmowych, piknikach rodzinnych czy też festiwalach. Każdy, bez względu na wiek, czy umiejętności taneczne, może skorzystać z atrakcji i cieszyć się niezapomnianymi chwilami 🙂