Automat z nagrodami na event

Automat do łapania nagród to w ostatnich tygodniach niezwykle popularna atrakcja eventowa. Wynajmowana jest na różnego rodzaju wydarzenia, np. tematyczne imprezy integracyjne, wydarzenia promujące produkt, czy nawet eventy z udziałem celebrytów.

Łapa szczęścia – maszyna vendingowa do wynajęcia

Automat do łapania nagród do wynajęcia na event

Automat do łapania nagród do wynajęcia na event

Automat do łapania maskotek to w ostatnim czasie niezwykle popularna atrakcja na różnego rodzaju wydarzenia. Dostarcza ona uczestnikom mnóstwo zabawy i emocji. Jest to doskonała atrakcja na eventy związane z promocją marki lub produktu. Wnętrze automatu można wypełnić różnymi nagrodami: maskotkami, voucherami, próbkami produktów czy innymi gadżetami, co czyni go idealnym narzędziem marketingowym. Gadżety mogą być umieszczone w transparentnych kapsułach lub wrzucone luzem do wnętrza maszyny.
Łapacz nagród do wynajęcia można w pełni dostosować do wymagań klienta. Możliwość brandowania sprawia, że urządzenie może być doskonałym elementem identyfikacji wizualnej marki. Możemy zmienić kolor łapy szczęścia z czarnego na dedykowany przez klienta, dodać materiał w postaci futerka, pokryć automat sztucznym śniegiem czy nawet liśćmi. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Dzięki temu automat staje się nie tylko atrakcją, ale także nośnikiem reklamowym, który przyciąga uwagę i buduje pozytywne skojarzenia z marką.

 

Łapacz maskotek wynajem na event

Maszyna do łapania nagród wynajem

Maszyna do łapania nagród wynajem

Zabawa na automacie łapa szczęścia do wynajęcia polega na precyzyjnym sterowaniu mechaniczną łapą, aby wyłowić wybraną nagrodę. Sukces zależy od zręczności i precyzji, co sprawia, że gra jest niezwykle emocjonująca. Maszyna ustawiona jest na rozgrywkę „free play”. Oznacza to, że nie potrzebujemy żadnej monety lub żetonu, by skorzystać z atrakcji. Automat do łapania maskotek sprawdzi się na różnorodnych wydarzeniach. Świetnie sprawdzi się na wydarzeniach promocyjnych, otwarciach sklepów lub innych punktów usługowych, eventach dla influencerów, spotkaniach firmowych czy też imprezach integracyjnych. Dzięki swojej uniwersalności automat przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych, co czyni go atrakcją odpowiednią dla uczestników w każdym wieku.

 

 

 

 

Automat do łowienia nagród do wynajęcia Warszawa, Łódź, Poznań, Kielce

Łapacz maskotek wynajem

Łapacz maskotek wynajem

Dzięki możliwości dostosowania automatu do specyfiki wydarzenia i oczekiwań klienta, jest to inwestycja, która z pewnością przyniesie pozytywne efekty. Maszyna do łowienia nagród nie tylko bawi, ale także angażuje uczestników, buduje interakcję i pozostawia niezapomniane wspomnienia. Wynajęcie takiej atrakcji to gwarancja sukcesu każdego eventu, ponieważ zapewnia doskonałą rozrywkę i wspaniałe doświadczenia dla wszystkich uczestników.
Łapacz maskotek na wynajem może być dostarczony do każdego miasta w Polsce i nie tylko 🙂 Skontaktuj się z nami telefonicznie 508 335 229 lub mailowo info@vrteam.pl, przedstaw nam szczegóły planowanego wydarzenia, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę wynajmu atrakcji jaką jest łapa szczęścia na event.