Atrakcje na piknik do wynajęcia

Wielkim krokiem zbliżamy się do otwarcia sezonu imprez plenerowych. Warto na tego typu wydarzenia zagwarantować gościom proste, ale angażujące atrakcje takie jak np. atrakcje zręcznościowe na wynajem, które zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem gości wydarzenia.

Cymbergaj wynajem na piknik

Cymbergaj do wynajęcia

Cymbergaj do wynajęcia

Stół do cymbergaja, lub inaczej mówiąc stół do airhockey to atrakcja, którą zapewne wielu z Was kojarzy z nadmorskich kurortów. Jest to proste w obsłudze stanowisko przeznaczone dla dwóch graczy. Rozgrywka polega na wbiciu jak największej ilości krążków do bramki przeciwnika. Elementem utrudniający, lub dla niektórych ułatwiającym, jest niewielki strumień powietrza, który wydobywa się z licznych dziurek w stole, który wprawia krążek w dodatkowy ruch. Cymbrgaj na wynajem to świetna atrakcja dla fanów rywalizacji.

 

Refleksomierz do wynajęcia

Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz na wynajem

Refleksomierz na wynajem to nic innego jak urządzenie służące do pomiaru naszego refleksu, spostrzegawczości, koordynacji wzrokowo- ruchowej. Rozgrywka na tym urządzeniu poleca na tym, by w określonym czasie zgasić jak najwięcej losowo zapalających się lampek. Refleksomierz to stanowisko 2 osobowe, więc podczas rozgrywki możemy zmierzyć swój refleks w rozgrywce z innym graczem.

 

Siłomierz wynajem na festyn

Siłomierz do wynajęcia na piknik

Siłomierz do wynajęcia na piknik

Kolejna niezwykle popularną na tego typu wydarzeniach jest siłomierz. W naszej ofercie znajdują się 2 takie urządzenia: Siłomierz Kopacz i Siłomierz Bokser. Obie maszyny mierzą siłę z jaką uderzymy z ruchomą część automatu: piłkę lub worek bokserski (inaczej zwany gruszką). Wynik jaki osiągniemy wyświetlamy jest na ekranie urządzenia. Siłomierz do wynajęcia to maszyna niezwykle wciągająca i dostarczają uczestnikom ogromną frajdę.

 

Piłkarzyki na wynajem

Stół to piłkarzyków to znana i lubiana atrakcja eventowa, która doskonale integruje uczestników wydarzenia. Piłkarzyki umożliwiają rozgrywkę od 2 aż do 8 osób jednocześnie. Rywalizując ze sobą poruszamy drążki z plastikowymi piłkarzami tak, aby wycelować piłkę w bramkę przeciwnika, lub tez obronić własną bramkę przed niechcianym golem. Niezależnie od wielu uczestników piłkarzyki  do wynajęcia to super atrakcja na wydarzenie.

Stół do piłkarzyków na wynajem